József Attila Színház

A József Attila Színház az előadásokra történő csoportos jegyvásárlás esetén (21 fő részvételétől 20%, 51 főtől 25%) kedvezményt biztosít. 20-25 fős csoportokban előre egyeztetett időpontokban kulisszajárás tartására van lehetőség. A megtekintendő előadás előtt 1,5 órával (előzetesen egyeztetve) kb. 30 percet felölelő programmal egy teljesebb, különlegesebb élményt kapnak a vendégek.

A kulisszajárás inspiráló, közös élmény, amely új nézőpontból mutatja meg a színház világát – és egymást is. A programot a színház igazgatója, Nemcsák Károly vagy a társulat egyik színművésze vezeti, személyes hangvételű színházi történetekkel és kulisszatitkokkal gazdagítva az élményt. Az inspiráló, interaktív alkalom kiváló lehetőséget kínál a közösségépítésre, a közös gondolkodásra és a munkatársak közötti kapcsolatok erősítésére.

Emellett a Színház Nagyterme 580 néző befogadására alkalmas (amiből az erkély 136 férőhelyes), illetve van egy stúdiószínpad is, amely intimebb előadások és stúdióprodukciók helyszíne. Lehetőség van az előadások részleges vagy teltházas bérlésére. A Kiállítóterem és a kávézó igénybevételére is van mód, amennyiben rendezvénnyel kívánnák összekötni.

A 2026. április műsort itt érik el.